«Всі дороги ведуть до Риму». А якщо ви збираєтесь відпочити в затишному, колоритному курорті Західної України, тоді всі дороги приведуть вас до Славська. 
Потрапити сюди легко будь-яким транспортом і з будь-якого місця. Адже у Славську розвинена мережа залізничного та автомобільного сполучення. А перший залізничний шлях тут збудували ще століття тому. І дотепер залізниця — це головна артерія, якою сюди стікаються відпочивальники. Тут зупиняються потяги зі всіх регіонів України, а також з-за кордону. Курорт манить туристів з Туреччини, Польщі, Прибалтики, Ізраїлю, Німеччини та інших країн. 

Селище міського типу Славське належить до Сколівського району, Львівської області (140 км від Львова). Невеличке, комфортне, сімейне, з прекрасними краєвидами і бюджетними цінами. Воно ніби намисто з самоцвітів, нанизало довкола себе річки, водоспади, сакральні місця, скелі, памʼятки архітектури.

Славське — один з найдавніших гірськолижних курортів України, дбайливо сховане за гірськими хребтами Бескидів та Горганів, в долині річки Опір та її притоки Славки. Таке вдале розташування визначило вектор туристичного розвитку. Ще у 20-х — 30-х роках девʼятнадцятого століття були встановлені гірськолижні витяги і трампліни на горах Погар та Ільза, проводилися змагання з лижних видів спорту. До кінця 80-х рр. двадцятого століття Славське перетворилося в основний гірськолижний центр. Тут проходили щорічні чемпіонати СРСР та України, міжнародні змагання.
Зараз на території курорту є понад 10 пунктів прокату гірськолижного спорядження, санок й сноубордів, працюють сервісні пункти для ремонту лиж, медпункти.

Славське оповите не тільки давньою історією та легендами, а ще й великою кількістю гір. Це Тростян (1235 м), Погар (857 м), Ільза (1066 м), Кремінь (173 м), Високий Верх (1242 м), Кичерка (899 м), Клива (1069м), Плай (876 м), Маківка (958 м), Тетерівка (1148,7 м), Писана Криниця або Довбушанка (1236 м). Також зі Славська горами можна потрапити і в Горгани. 

Для катання можна обрати наступні вершини: 

гора Тростян
Найкрутіша (у всіх сенсах), найвища, складна гора. Легендарна вершина, з якої розпочалась історія курорту. 
Загальною протяжністю у 22 км розкинулись 11 гірськолижних трас, з яких майже половина були сертифіковані міжнародною федерацією лижного спорту (FIS). Працюють 7 бугельних підйомників і один крісельний одномісний. Чорні траси (високого рівня складності) розміщені у верхній північній частині Тростяну, легкі (сині) — у нижній. Найпопулярнішими є західні траси, які здебільшого середнього рівня. Тут є прокатні пункти. Біля підніжжя гори, так і на вершині, відвідувачів чекають усміхнені господині — запрошують скуштувати гарячі страви, ягідні наливки, карпатський ароматний чай. 

гора Погар
Відносно невелика гора. Знаходиться в центрі містечка, дуже близько до залізничного вокзалу. За Австро-Угорщини тут діяв перший у Славську підйомник на кінній тязі. Червоні спускові траси розташовані на південному схилі гори. Довжина до 900 метрів, різної складності. Проводяться змагання зі слалому, слалому-гіганту, є умови для фрірайду, фрістайлу, дельтапланеризму, катання на сноутюбах. Функціонують один двомісний крісельний та один бугельний підйомники, а також два мультиліфти. Траса «КарпатЛижСпорт» освітлюється вночі. Біля підніжжя Погара функціонують кілька пунктів прокату гірськолижного спорядження, працюють інструктори. За сто метрів від крісельного витягу є чимало приватних садиб. Це надзвичайно зручно для туристів.

гора Кремінь
Гора має достатньо пологі схили і легкі траси, без різких перепадів та стрімких ділянок. Чудове місце для знайомства з лижним спортом . Тому неофіційно ці спуски називають «горою чайників». Кремінь ідеально підійде лижникам-початківцям і дітям.

Взимку тут працюють два бугельні витяги: «Політехнік» і довший ФМІ (Фізико-механічний інститут) та мультиліфт. Є кілька трас шириною 200 метрів, довжиною — один кілометр. Можна скористатись послугами інструкторів. Прокат гірськолижного спорядження, каси, смачні домашні страви — до ваших послуг.

гора Високий Верх
Частіше її називають Захар Беркут. Напевно, через те, що біля гори знаходиться гірськолижний комплекс з ідентичною назвою.
До цієї гори веде найдовша в Україні канатно-крісельна дорога, довжиною 2800 метрів (взимку головне не замерзнути — підйом триває 40-50 хв), а ще три бугельні витяги довжиною 700, 750 і 800 метрів і мультиліфт для дітей.
 
гора Менчул (Варшава)
Гора знаходиться 8 км від Славська, біля села Грабовець, за схилом «Політеху». Траси достатньо складні, не для новачків (червоні). Комплекс «Варшава» має один новий витяг, довжиною 1000 м. Є два бугельних підйомники.

Отож, покататися в Славську зможе як профі, так і початківець, і навіть дитина від трьох років. Єдине, що може завадити вашому зимовому відпочинку — це відсутність чи недостатня кількість снігу — нема штучного засніження.
Зимовий відпочинок у Славську забезпечить вам приємне «перезавантаження», наповнить здоровʼям, енергією, свіжими враженнями, які ви памʼятатимете до наступного сезону.

Після активного відпочинку в горах (якщо зі снігом таки пощастить) або й замість катання у Славську пропонують багато інших розваг. Більярд, настільний теніс, катання на санях й снігоходах, піші прогулянки в гори, катання на квадроциклах, кінні та велопрогулянки. Для релаксу — травʼяні чани, різні види спа-процедур. Голодними звідси ви не зможете поїхати. Для вас приготують банош, грибну юшку, карпатські лиганці з домашнім сиром, пироги та іншу смакоту.

Щодо інфраструктури селища — є аптеки, відділення банків та «Укрпошти», кілька магазинів, кафе, ресторанів.
Відпочивати в цьому невеличкому, оздоровчому, пишному містечку цікаво в будь-яку пору року. Кожна пора вносить свою фарбу, шарм, неповторність. А щоб відчути ці перемінні ноти природи потрібно просто завітати сюди. 

Приємним бонусом відпочинку в Славську буде екскурсія околицями. Адже в межах кількох кілометрів — стільки всього неймовірного. Пропустити ці всі місцини було б великою помилкою. Ось невеличкий перелік must-see поблизу Славська:
  • Національний природний парк «Сколівські Бескиди»
  • печера з джерелом «Писана Криниця» (гора Високий Верх)
  • водоспад Гуркало (поблизу села Корчин, 37 км від Славського)
  • водоспад «Камʼянка» (біля села Дубина, Сколівський район, за 37 км)
  • озеро Журавлине (або Мертве)
  • озеро Хащованське (село Хащованя, біля смт. Славське)
  • фортеця «Тустань» (село Урич, Сколівський район, 47 км)
  • меморіальний комплекс «Могила князя Святослава» (с.Гребенів, поблизу м. Сколе, 24 км)
  • палац Гредлів (м.Сколе, 32 км)
  • музей «Сколівщина» (м.Сколе, 32 км)
  • памʼятник Захару Беркуту (с.Тухля, 5 км від смт. Славське)
  • «Козяча ферма двох Катерин» (с.Тухля, 5 км)
  • Скельно-печерний комплекс «Скелі Довбуша» (Сколівський район, 51 км)
  • гора Парашка (8 км на північний захід від м.Сколе, 28 км)
  • гора Лопата (с.Камʼянка, поблизу м. Сколе)
  • річка Стрий (село Нижнє Синьовидне, Сколівський район, 42 км)
  • криївка УПА в урочищі Мохнач (с.Волосянка, Сколівський район)
  • виставка бойківських вишиванок та предметів побуту (с. Либохора, Сколівський район)
  • «Майстерня гончарства» (Славське)

Оренда житла в Славську не стане для вас проблемою. Для проживання можна вибрати зручні апартаменти приватних садиб, комфортабельних готелів, санаторіїв, баз відпочинку, котеджів.
В готелях і приватних садибах власники пропонують гостям басейни, трансфери, сауни, дитячі майданчики, безкоштовний Wi-Fi.
Прямо в готелі можна замовити екскурсію по Карпатах.

Відкрийте для себе Славське — неповторність гір, миловидність пейзажів, щирі й усміхнені обличчя його жителів, які завжди раді якнайтепліше прийняти гостей.
Вдалого відпочинку!