Приєднуйтеся до сотень власників житла для відпочинку по усій Україні

Приєднатися

Про нас

Вже понад 10 років ми допомагаємо власникам закладів відпочинку і гостям знаходити одне одного. Для цього ми розробляємо зручні інструменти для пошуку житла, щоб втекти з міста на природу.

 • 5533

  Переглядів оголошень за добу

 • 281

  Пропозицій на сайті

 • 116

  Бронювань щодоби

 • 14

  Нових помешкань щомісяця

map

Чому варто працювати з нами?

Якісні фотографії об'єктів

Наші фотографи з професійною технікою зроблять якісні фото вашого закладу. Ми приділяємо значну увагу вигляду вашої сторінки, щоб показати гостям всі ваші переваги.

why we
why we

Прості фіксовані тарифи

Всі оголошення на сайті розміщуються на платній основі. Наші тарифи — фіксовані, розраховані на річне розміщення вашого закладу на сайті.

Приєднатися

Платформа для онлайн-бронювання

Разом з розміщенням на сайті вашого закладу, ви отримуєте зручний інструмент для обліку цін і зайнятості ваших кімнат чи будинків. Так ви можете не хвилюватись про подвійні бронювання чи десятки дзвінків з питаннями про наявність вільних місць.

why we 2

Служба підтримки

Наша служба підтримки допомагає якісно описати та швидко оновлювати інформацію вашого закладу.

Наша платформа дозволяє власникам збільшити кількість замовлень на 60%. Заповненість номерів протягом сезону зростає в середньому на 53%

60 Кількість замовлень
53 Заповненість номерів
review

Вже другий рік користуюсь послугами сайту Shatsk.com і повністю задоволена співпрацею!
Що я отримала в результаті?
- Якісні, професійні фото котеджу.
- Інформативний опис котеджу.
- Підтримку ледь не 24/7.
- Особистий кабінет, в якому дуже зручно вести облік, відмічати дати бронювань та зберігати контактну інформацію гостей.
- Зворотній зв‘язок від гостей. Завжди приємно отримувати відгуки, надихатись та вдосконалювати сервіс.
- Саме головне 99% наших гостей знайшли нас через сайт Shatsk.com! Повна завантаженість на сезон ще до початку відкриття:)
Однозначно рекомендую!

Настя

THE DACHA

review

Вже понад три роки наше оголошення розміщене на сайті www.shatsk.com Дуже задоволені такою співпрацею, бо відтоді маємо більшу кількість людей бажаючих відпочити у нас. На сайті досить високий рівень співпраці між адміністрацією та замовником. В будь-який момент можна змінити інформацію чи фото подане раніше.
Великим плюсом є те, що всі фото робляться персонально адміністратором, що дає змогу людям бачити реальні умови відпочинку.
Меню теж досить зручне, тому люди можуть швидко знайти ту інформацію яка їх цікавить. На сайті працюють привітні та відповідальні люди, тому РЕКОМЕНДУЮ!!!

Аліна

Приватний сектор Вишенька