Коли ж відпочивати, як не влітку? 

Літо - найкраща пора року. Сонечко, тепло, легенький вітерець та стільки позитиву й спогадів. Напевно, кожен чекає літа, щоб хоча-б на якийсь час забути про щоденні турботи. 
Багато людей вирушають до моря, де найкраще поєднання жарких сонячних днів та відпочинку. Але з кожним роком все більше й більше українців обирають Волинські озера. 

У бувалому Старовижівському районі їх теж немало. Одне з таких - Пісочне у Любохинах.
Природа цього краю надзвичайно красива. Тут просто нереальні пейзажі. Такі ви можете побачити тільки у Pinterest і тут, наживо. Скільки ж можна зробити казкових фото у інстаграм, напевно, сотні. А головне, що такі кадри будуть тільки у вас. 

Відпочинок у Любохинах - це кришталево чиста вода, ясне небо, вкрите пухнастими білими хмаринками, сонечко, яке обіймає вас своїми теплими промінчиками. 

Як правило основним дозвіллям у Любохинах є проведення часу на пляжі - купання та засмагання під спекотним сонечком. 
Та погодьтесь, іноді набридає просто сидіти на місці; душа потребує пригод. Місцеві подбали про це. 
У Любохинах доступна оренда водних мотоциклів, квадроциклів та велосипедів, що стане хорошим вибором для тих, хто не любить сидіти на одному місці. Звичайно ж це буде за символічну плату. Але воно того варте. Отримаєте кучу позитивних емоцій.

Чудовим варіантом трішки розімнутись та подихати чистим, свіжим повітрям буде прогулянка лісом. 
Там на вас чекають природні фотозони, які зачарують кожного.
Не забуваймо і про дари лісу. Під час прогулянки, ви можете натрапити на кучу грибів та ягідок, якими можна поласувати, чи назбирати та пригостити друзів й сім'ю, з якими ви приїхали у Любохини на відпочинок.

Також, чудовим заняттям стане риболовля. У місцевих можна винайняти човни, або ж насолоджуватись тихою охотою на березі. Та не забувайте рибка сама на гачок не залізе, для цього потрібно добренько так постаратись.