У Західному Поліссі, на Волині, серед таємничих лісів, заховалось Пульмо. Село, розташоване на території Шацьких озер, а це значить, що це ще одне місце, де можна провести чудовий літній відпочинок. 
Село розкинулось між двох озер - усім відомого Світязя та Пулемецького. Тут трішки тихіше, ніж на людних пляжах Світязя, тому підходить для тих, хто полюбляє більш спокійний відпочинок.

Пульмо знаходиться у Волинському поозер'ї - місці, куди найкраще приїжджати влітку. Прозора, чиста водичка, яка плавно переходить у глибоку голубінь неба на лінії горизонту. Під ногами тепленький пісочок, по якому так добре пройтись босими ніжками. У височині літає безліч пташок, а рибка з озера сама вистрибує над водою. Саме таку картину можна побачити влітку на пляжах у Пульмі, та з головою зануритись у атмосферу єднання з природою.

Звичайно ж, основним заняттям у Пульмі є проведення часу на пляжі. Позасмагати, поплавати у теплій та кришталево чистій водичці - це ще та релаксація.  Але не всі є посидючими, тому і забав тут хоч відбирай. 
Байдарки, велопрогулянки, сафарі, екскурсії Шацькими озерами - і це ще не повний список того, що пропонують місцеві жителі гостям краю.
Також, не забуваймо і про ''Базу Верхолаза'', яка знаходиться між Пульмом та Світязем. Тут для вас є різні види екстремального та активного відпочинку: мотузковий парк, прокат велосипедів та велокрісел для малечі, снукбол (поєднання футболу та більярду), перегляди кіно під відкритим небом, в затишній атмосфері. 
На пляжі є багато різноманітних атракціонів для дітей, але є і такі, які припадуть до душі і дорослим. 

Не забуваймо, що навколо цієї місцини розкинулись лісові масиви, які ховають собою багацько природних дарів. Для грибників тут просто рай. Лисички, маслята, білі та багато інших грибочків ви зможете знайти у лісах Волині. А ще, скільки ягідок тут є - чорниця, суниця, ожина - все для тих, хто не полінується та піде на прогулянку лісочком.

Більшість переконані, що відпочинок на Шацьких озераз, зокрема в селі Пульмо є лиш актуалним влітку. Це не так. Взимку тут теж є чим зайнятися та можна отримати незабутні враження відпочиваючи у цю казкову пору року.

Найпопулярнішим видом зимового відпочинку є катання на ковзанах. Як тільки водойми вкриваються шаром льоду, дітвора й дорослі весело проводять час на озері. Також, за бажанням, ви можете взяти часть у місцевих хокейних матчах. 
А ще, можна влаштувати собі зимовий релакс-day, та зібратись із сім'єю, чи друзями у баньку.  

В період зимових свят здається чимало будиночків на березі Світязя, це дає змогу кожному відсвяткувати Новий Рік та Різдво Христове. Таке святкування точно залишить багато позитиву у вашій пам'яті.