''Ти у гаях, озерах і долинах,
Ти у розлогих вербах і калинах.
Ти вся в льонах, що грають як перлинки,
Ти рідна мати Лесі Українки.''

Чудова Волинь. Скільки відомих людей оспівують цей мальовничий край. 

Серед лісів, озер,гаїв та долин Волинського краю розкинулось селище Шацьк. Населення складає понад 5 тисяч осіб, та зазвичай тут тихо й спокійно. Але цю тишу, як правило, порушує літній сезон. Туристи з усіх куточків України приїздять сюди задля відпочинку на Шацьких озерах. Селище відоме як рекреаційний та курортний центр не тільки для українців, а й туристів з країн-сусідів.

Шацьк з усіх боків оточений озерами - Люцимир, Велике Чорне, Пулемецьке, Соминець, і це ще не повний список водойм, які своєю блакиттю розбавляють зелену палітру місцевості. 

На території Шацька знаходяться озера Люцимир та Велике Чорне. Тут є  все для комфортного вікенду. Піщані пляжі, переодягальні, альтанки, території для пляжного волейболу та футболу, а також навколо прекрасний ліс, де можна побачити довгохвостих руденьких білочок та насолодитись співом пташок, яких тут дуже багато.

І куди ж у Шацькому поозер'ї без риболовлі? У місцевих водах водиться безліч видів риб. Серед них зустрічаються карась, сом, щука, в'юн, короп та інші. Тож релаксація під час тихої охоти вам гарантована. 

Чим і ще зайнятись у Шацьку? 
Рекомендуємо вам звернутись до місцевих, які надають послуги екскурсій. Тут також є цілий набір активностей для людей, які люблять пригоди. 
Ти не любиш сидіти й нудьгувати, а хочеш щось повеселіше? Байдарки, квадроцикли, човни, сафарі, велопрогулянки - це все для тебе. 

Шацьк приймає гостей круглорічно. Але опираючись на те, що все-таки це озерна місцевість, найкраще сюди завітати влітку, щоб насолодитись незабутнім відпочинком у Волинському поозер'ї.  
Та взимку теж варто сюди приїхати. Засніжені дерева й покриті товстим шаром льоду озера - прекрасна картина, яка чекає на вас у Шацьку. У цей період тут також є вдосталь розваг для туристів. Серед основних можна виділити: хокей, катання на ковзанах, риболовля і походи до лазні. 

Якщо ви тут на кілька днів чи можливо на довший період, місцеві жителі забезпечать вас житлом. На березі чи поблизу озер є багато баз відпочинку, котеджів, садиб та готелей. Місце знайдеться для всіх. 

Одним словом, приїжайте, а чим зайнятись знайдете!