Чарівна квітка
Озеро Пісочне ідеальне для відпочинку, тепле, має чисту джерельну лікувальну з фтором і гліцерином воду. Практично вся берегова смуга, це піщані пляжі. Рідко бувають високі хвилі.
Розташовані у першій береговій лінії (до озера дві хвилини ходьби), в затишному екологічному куточку, на березі мальовничого озера Пісочне, на Волині у Шацькому національному природному парку.
Поруч з пляжем є кіоски, мінімаркети та базари. Неподалік кафе, бари. Також є прокат велосипедів та човнів.
Умови проживання:
Здаю житло у літній період для відпочинку на озері Пісочне.
В наявності двомісні, тримісні та шестимісні кімнати.
Посуд надаємо при необхідності за невеличку доплату.
Санвузол спільний, сучасний жіночий і чоловічий туалети. Умивальники зливні і душові кабіни з гарячою водою. В наявності є біде.
При потребі, за окрему плату, кухарі можуть зготувати та доставити їжу, при попередньому замовленні.
Приймаю чесних і невибагливих людей, віком до 55 років. Старших віком по окремій домовленості.
Компанії з маленькими дітьми до 3 років не приймаємо.
З тваринами на відпочинок не приймаємо.
Ціна договірна.
Для кімнат з санвузлом на території (душ та туалет у дворі) на березі озера Світязь або іншого
Шацького озера у 2026 році оптимальна ціна становить 350-600 грн за добу з однієї людини (або
700-1200 грн за добу за двомісний номер).
До ваших послуг:
- постільна білизна,
- Wi-Fi,
- місце для паркування автомобілів та трейлерів,
- мангал і барбекю,
- дрова (за окрему плату),
- гойдалки,
- батут (за окрему плату),
- альтанки.
- Перший дзвінок – знайомство. Уточнити свої дані і дату приїзду та від’їзду.
- Другий дзвінок – щоб забронювати місце. Вам потрібно скинути на картку Приват банку 50% від загальної вартості проживання.
- Питання задавати чітко і коротко.
- Приймаємо попереднє замовлення з 10:00 год ранку до 23:00 год вечора.
- Після оплати потрібно зробити дзвінок для підтвердження отримання грошей.
Дивовижно, але крім блакитних озер, Шацький край щедро наділений і справжніми лісами. Якраз ліси, що дбайливо оточують озеро Пісочне, наповнюють повітря чистим, свіжим, неповторним ароматом хвої та квітів.
Будьте здорові!
Тип житла
Опції
Тип розміщення
Рівень комфорту
Ігор
майже 6 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Приїжджаю до Світлани не перший рік. Дуже задоволений, дуже порядна господиня, дуже гарне відношення. Задоволений відпочинком.
Оксана
майже 6 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Відпочивали в Шацьку на вулиці Озерна, утакой пані Світлани мені дуже сподобався сервіс, дуже сподобалося відношення, дуже сподобалась природа і все було ну дуже гарно.
Іра
майже 6 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Відпочиваємо у пані Світлани вже вдруге. Дуже сподобалось розташування садиби(дуже близько до озера). Про озеро писати багато не буду:чистий піщаний пляж, прекрасна природа.
У пані Світлани усе прекрасно організовано, людина справді дбає про своїх гостей, старається усім догодити. Чисто, охайно, по-домашньому, є усе необхідне для відпочинку. Прекрасне місце для сімейного відпочинку.
Обов'язково приїдемо сюди ще.
Олексій
майже 6 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Преше враження:
Акуратна терерторія, велике подвір'я.
Недалеко від озера. Дуже приємна господиння, акуратна.
Дуже задоволений відпочинком, рекомендую не пошкодуєте.
Юстина
майже 6 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Відпочивали 3.08.2020. Територія велика,затишна. Дуже близько до озера ( озеро чисте, гарний пісок на пляжі). Пані Світлана дуже приємна жінка, піклувалася, щоб все нам сподобалося. Наступного року приїдемо ще.
Оксана
майже 6 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Прекрасне місце, чистота, приємна господиня, дуже близько до озера. Дякуємо за те, що Ваші умови дозволили гарно провести час!
Вікторія
майже 6 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Відпочивали 16.07.2020р.Озеро дійсно чудове і чисте, від помешкання 200м. Гарний будинок і територія за ці гроші.Чистенько і приємна хазяйка.
Алла
майже 6 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Відпочивали цього року.Все було чудово, просто незабутній відпочинок, хороше розташування і класна природа.На території садиби чистота та порядок. Господині,пані Світлані, велике спасибі!!!
Марта
майже 7 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Відпочиваю в пані Світлани вже три роки, дуже задоволена. На території чисто і лайно, до озера недалеко. На другий рік планую приїхати знову.
Алекс
майже 7 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Відпочиваємо в садибі у пані Світлани вже 5-ий рік. Умови, створені господинею, сприяють гарному відпочинку. Чистота, порядок. Особливо, подобається природа, близькість до озера(5 хв. ходьби).Плануємо ще не один рік відвідувати садибу Чарівна квітка.
Марта, Львів
майже 7 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Мені дуже сподобалось в Світлани. Дуже приємна жінка, уважна до своїх гостей. Приїжджаю до неї вже три роки. На другий рік планую приїхати знову.
Ігор, Львів
майже 7 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Дуже задоволений проживанням у п. Світлани. В неї на території чисто і охайно.
Недалеко до озера. На другий рік приїду обов'язково.
Олексій
майже 7 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Ми 5-ий рік підряд їдемо до пані Світлани у Мельники.Позитивна,чуйна господиня садиби завжди все тримає в чистоті та порядку!!!.Ціни приємні.умови чудові.А озеро Пісочне-найкраще зі всіх озер Шацької екосистеми.Я усім рекомендую зупинятися саме тут!!!!До наступного літа,пані Світлана.
Алекс
майже 7 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Відпочивали з сім'єю у липні. Умови, створені господинею та мальовнича природа озера Пісочне зроблять ваш відпочинок незабутнім.На території садиби чистота й порядок. До озера, через лісок, 4-5хв ходьби. Рекомендую обійстя Чарівна квітка.
Сергій
майже 7 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Відпочивали сім'єю у п. Світлани другий раз. Все дуже сподобалося. Затишне, чисте подвір'я, чисті сучасні туалети та душ. Кожна сім'я має окрему кухню, окрему бесідку чи піднавіс, де можна поїсти та попити каву на свіжому повітрі. Великий двір дозволяє пограти волейбол, бабмінтон чи в щось інше і не заважати іншим відпочиваючим. Привітна господарка Світлана та донька Ліда дбають, щоб відпочинок був найкращим, завжди виконують прохання гостей. Ще однією з переваг є те, що до озера 200 м. Дякуємо п. Світлані за гарний відпочинок.
Сергій та Наташа.
Сергій
майже 7 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Відпочивали сім'єю у п. Світлани другий раз. Все дуже сподобалося. Затишне, чисте подвір'я, чисті сучасні туалети та душ. Кожна сім'я має окрему кухню, окрему бесідку чи піднавіс, де можна поїсти та попити каву на свіжому повітрі. Великий двір дозволяє пограти волейбол, бабмінтон чи в щось інше і не заважати іншим відпочиваючим. Привітна господарка Світлана та донька Ліда дбають, щоб відпочинок був найкращим, завжди виконують прохання гостей. Ще однією з переваг є те, що до озера 200 м. Дякуємо п. Світлані за гарний відпочинок.
Сергій та Наташа.
Оксана
майже 7 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Відпочиваю в Світлани не перший раз, дуже задоволена відпочинком. Господиня іде на контакт. В ней на теритої порядок, і чистота. Рекомендую приватний сектор Чарівна квітка.
Ігор (Попильничка)
майже 7 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Приємна господиня, дуже уважна до клієнтів, прослуховується до порад клієнтів, до їх побажань. Чистота, порядок. Приїжджаю до неї вже четвертий рік, і рекомендую всім свої знайомим. На другий рік приїду до неї знову.
Іра
майже 7 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Відпочивали двоє з дитиною. Залишилися задоволеними. Сподобалося все: озеро, природа, умови проживання. Відпочинок для родини: все дуже душевно, просто,комфортно. Дякуємо за гарно облаштований побут.
Буду рекомендувати друзям та знайомим.
Інна, Львів
майже 8 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Вже вдруге відпочили сім'єю у п.Світлани.
І як і вперше лише переконалися, що всі умови створені тут прекрасно підходять для нас. Дякуємо Вам за гарно проведений час і за вашу доброзичливість, а на погані коментарі не звертайте уваги.Мені здається,що спрацьовує приказка: "З хорошими людьми по хорошому, з поганими, так як вони заслуговують". Я не буду казати,що у Чарівній Квітучі все ідеально, але тут все просто чудово, гарно і душевно. Надіюсь,що ще до Вас приїдемо)
Віталій
майже 8 років тому
- Розташування – 4
- Чистота – 2
- Сервіс – 1
Домовлявся з хазяйкою за місяць,зробив передоплату 50%.
Передзвонив за три дні до приїзду,хазяйка все підтвердила.
Проїхав більше 500км і що в кінці нас ожидало.
Хазяйка повідомила,що ваше місце зайняте,ось вам місце
в сараї,за 500грн за добу.
Що за люди такі,не стиду, не совісті.
Микола
майже 8 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Раніше завжди відпочивали із сім'єю на Світязі, доки за порадою знайомих київських лікарів не заїхали і не скупались на Пісочному. Про красу цього озера вище вже сказано багато. Відразу що здивувало - це м'якість та ніжність води, в якій просто розчиняєшся. Вже потім, як хімік за освітою, дізнався, що води Пісочного багаті на гліцерин та срібло. Під час відпочинку заживають усі дрібні ранки на тілі. Ось тому то в радянські часи санаторій "Лісова пісня" був збудований саме на Пісочному, а не на Світязі. Окрім того, подобається, що сосновий ліс підходить впритул до берега, де можна заховатись в тіньку від небезпечного надмірного сонячного проміння.
Пляж цілком відповідає назві озера, причому зі сторони села де від пані Світлани якихось 150 метрів, і є кращим ніж у санаторію "Лісова пісня".
На мій погляд, на озері переважно відпочивають люди із сім'ями, не помічав п'яної бидлоти, що без слова "@лядь" не вміє складати речення.
Щодо пані Світлани, приєднуюсь до усіх хороших слів в адресу їх сімейної команди, ще раз хочу відзначити, що скрізь дуже чисто, тут дотримуються принципу, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять, проте приємно відпочивати.
Ну а для тих, хто турботу господині сприймає за набридання - no comment. Пані Світлана проста поліська жінка без корони та "дешевої посмішки".
Жили ми у різних приміщеннях і скрізь нам подобалось, цього року ми тут вже втретє і якщо Бог даватиме здоров'я приїзжатимемо ще.
Антон
майже 8 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Приїхав на відпочинок на 6 днів. Щоб добратись до озера потрібно пройби буквально 200 метрів. На подвір'є є бесідки та качелі. Чистота підтримується. Якщо ви не будете дотримуватись чистоти - раджу навіть не заїжджати сюда.
Зоряна
майже 8 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Нещодавно повернулись з відпочинку на озері Пісочне на базі "Чарівна квітка". Господиня Світлана Лаврентіївна привітна, турботлива, акуратна й енергійна жінка, яка сама створила цю базу і докладає багато зусиль для гарного відпочинку приїжджих. Нам сподобалось, що біля кожного будиночка - своя кухня для однієї сім'ї, багато чистих душових кімнат і туалетів, так що ніхто нікому не заваджає і не чекає. Світла територія, велике чисте подвір'я з квітами і грядочками, і найосновніше - поруч надзвичайної краси озеро Пісочне. Дякуємо господині і мріємо обов'язково повернутись у цей чарівний, незабутній край!
Тетяна
майже 8 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Людина починається з добра,
Із ласки і великої любові,
Із батьківської хати і двора,
З поваги, що звучить у кожнім слові…
Саме така світла, добра, порядна людина – Світлана Лаврентіївна тепло зустріла і прийняла до своєї оселі нашу сім’ю. На базу «Чарівна квітка» приїхали вперше, відпочивали 7 днів. Хочеться сказати, що Світлана Л. дійсно дбайлива господиня, яка щохвилинно турбується про створення оптимальних умов для гарного відпочинку та спокою людей, які в неї проживають. І мимоволі починаєш відчувати себе ніби вдома. Завжди ласкава, привітна до всіх людей, уважна пані Ліда (донька господині) готова допомогти та підказати у будь-якому питанні. На території бази скрізь панує чистота та порядок. Для дозвілля дітей встановлені зручні гойдалки, є батут, ділянка для гри у футбол. Висаджені дбайливими руками квіти милують око та доповнюють теплу атмосферу подвір’я.
Якщо захочете оздоровитися, вдосталь накупатися, позасмагати на березі озера Пісочного, обов’язково приїздіть на базу «Чарівна квітка», тут є всі зручні умови для проживання та гарного повноцінного відпочинку. Кришталево чиста джерельна вода, піщаний берег, свіже повітря, чудовий сосновий ліс зі всіма своїми дарами зроблять ваш відпочинок неповторним та залишать надовго незабутні приємні враження.
Дорога, Світлана Лаврентіївна, бажаємо Вам і всій Вашій родині насамперед Божого благословення, хай життєвий шлях буде рівним, сповненим любові, добра, творчої Вам наснаги, здійснення усіх найзаповітніших планів та мрій! Ще раз дуже Вам дякуємо за хороший відпочинок. Сім’я Тетяни з Луцька.
Микола
майже 9 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Вже другий рік відпочиваємо в ціїє господині!Доброзичлива,привітна,відверта людина яка допоможе і підкаже в будь якій ситуації.Що до проживання-великий асортимент номерів для всієї сім"ї і великої компанії!Все знаходиться в чистому і охайному стані.Дуже раджу завітати до цієї бази відпочинку!Світлана Лаврентіївна Вам окремо щира подяка за теплий прийом!
Тамара
майже 9 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Ми провели 7 днів на цій базі. Більше того все, що було заявлено в рекламі на сайті відповідає дійсності. Я хочу Вам залишити великі слова подяки. Бажаю Вам здоров'я, щастя, успіхів і процвітання.
Валерія
майже 9 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Дуже вдячні пані Світлані і її сім'ї за шикарний відпочинок. Пані Світлана легка у спілкуванні , вона розумна, божа і дасть відповідь на будь-яке питання. В неї все по простому, відчуваєш себе вдома. Вона нам все розказала , показала, щоб було зрозуміло, як кругом поводитись, а якщо нам не зрозуміло щось, то висять рекламкі і можна прочитати. Найкраще місце для сімейного відпочинку з дітьми. Вражені гостеприємністю власників двору. Порядні, чесні і вміють коротко дати відповідь на будь-яке питання. Озеро Пісочне неймовірно красиве. Ціни не має йому. Будемо радити всім родичам, друзям!
Мирослава
майже 9 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Це наш перший відпочинок на озері "Пісочне" Шацького району. Місце розташоване подалі від гамірного центру в лісі, за 2 хвилини ходьби. Пляж з неймовірно прозорою водою, білим піском і мілким берегом - для дітлахів просто супер. А ще приємно вразив факт, що господиня надавала першу допомогу, або викликала швидку допомогу в разі якоїсь хвороби, яка виникла на відпочинку. Господарям не було байдуже до нас і як нам відпочивалось. Дуже вдячні пані Світлані і її членам сім'ї за ставлення і за гостину. Їхня база у нас уже в планах на наступний рік. Всіх хто хоче на озера Пісочне будемо агітувати до Вас!
Інна
майже 9 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Дуже вдячні п. Світлані та її дочці Ліді за приємний відпочинок.) Відпочивали 5 днів у центральному цегляному будинку (дві сім"ї: я з чоловіком і двома дітьми і моя сестра з чоловіком і дитиною). Все дуже сподобалось , і діти і всі дорослі задоволені всіма наданими умовами проживання. Дуже гарне з квітами, з батутом для дітей подвір"я.Господиня і її доньки приємні в спілкуванні люди, коли нам щось було потрібно (голка, нитка, сковорідки, шомпори ,та будь-яке кухонне приладдя,яке ми з собою не привезли), то все нам давали в безкоштовне користування.
На рахунок попередніх негативних відгуків. Так, п. Світлана специфічна людина, але її специфічнісь лише в тому, що вона дуже старається, щоб для всіх все було чистенько і тому й повсюди висять написані "правила поведінки на подвір"ї". Ні над ким вона не стоїть над головою і не каже скільки води використовувати для чищення зубів))) За 5 днів перебування в Чарівній квітці вона лише в день заїзду делікатно нас попросила поводитись нормально,так як в себе дома, підтримувати за собою чистоту і не свинячити на подвір"ї. Для нас все було легко і ніхто нас лишній раз не напрягав.
Ця садиба для порядних людей, які люблять спокійний гарний відпочинок в чистоті і без "бухаловок і матюків" на подвір"ї. А якщо хтось надіється, що можна приїхати відпочивати і , вибачте за слова , позасирати все навколо себе , а потім щоб за вами вигрібали тонни сміття, то вам явно не сюди.
Про озеро і природу навколо просто не вистачає красивих слів, озеро Пісочне кришталево-чисте, на пляжах сміття прибирається, під соснами можна відпочивати в холодку , щоб не згоряти в спеку, навколо ягоди і ліс.)))
Надіємось, що будемо повертатись сюди ще не один раз.
Ще раз дуже вдячні Вам, шановна Світлана Лаврентіївна.
Владимир
майже 9 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 4
- Сервіс – 4
Поездку заранее не планировал, получилось спонтанно. Обзвонил все сайты, но для двух человек ни у кого не было мест. Только у пани Светланы было жилье. Нам предложили на выбор два трейлера: недалеко от входа и под вишней. Отдых понравился мне и моей девушке. Ехали без машины, многих вещей не взяли. Пани Светлана обеспечила нас всем необходимый и даже больше. Пекрасный человек, переживает за гостей и за свою усадьбу. А по поводу инструкций, неужели так тяжело их соблюдать, ведь человек, который их пишет, старается, хочет порядка и чистоты. Рекомендую усадьбу "Чаривна квитка" спокойным, неконфликтным людям, без лишних претензий.
Ольга
майже 9 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 4
- Сервіс – 4
Відпочивали у пані Світлани наприкінці липня 2017 року. Зі всіх оголошень про відпочинок на озері Пісочному саме це оголошення привернуло нашу увагу своїм детальним змістом про відпочинок. Садиба розташована неподалік від автозупинки та майже на березі озера. Вдійсності виявилася кращою, ніж в описі та фото. Все в зелені, квітах, впорядована велика територія, чистий санвузол (той що на фото - загального користування) та завжди гаряча вода. Жили в середньому трейлері (дуже романтично, будиночок на колесах), під тінню дерев. Пані Світлана приділяє багато уваги відпочиваючим, піклується, щоб скрізь був порядок, в місцях загального користування є детальні інструкції, тому не має потреби звертатися з зайвими запитаннями, як що робити. Садиба для людей, які звикли до порядку та дисципліни, підійшла би назва "Козацька квітка".
Щодо самого озера, то це просто дивовижно. Воно майже кругле. Беріг скрізь білий пісок - суцільний пляж. Вода прозора, навкруги - сосни. Ідучи на пляж - можна назбирати брусниці. В селі неподалік є магазинчикии з помірними цінами, у місцевих жителів ціни на продукти харчування надвисокі. Інфраструктура в селі недуже розвинута. Їдалні та кафе відсутні. Проте, їжу можна замовити по оголошенню, яке майже на кожному стовпі. Ціни на житло скрізь по селі дійсно занадто, як на морі. Але гарна природа, чисте озеро - компенсує все.
Оксана
майже 9 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Дуже вдячнi господинi за створенi умови та турботу. Панi Свiтлана не просто заробляэ грошi на своiх гостях, а робить усе можливе для угарного вiдпочинку. Коли сестра захворiла господиня принесла лiки, пропонувала зателефонувала в швидку за консультацiэю, а ще попросила знайомих щоб привезли нам потрiбнi лiки. Потiм весь час цiкавилась самопочуттям сестри. Панi Свiтлана дуже дякуэмо вам за допомогу i турботу.
Олексій
майже 10 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Відпочивали у пані Світлани вдруге.Я вважаю, що о.Пісочне найкраще зі Шацьких озер. Провели час просто супер.До озера близько,відмінна природа,свіже повітря.Що ще треба для хорошого відпочинку?Зі сторони пані Світлани створені відмінні побутові умови,за що ми їй були дуже вдячні.Рекомендую усім відпочинок у садибі"Чарівна квітка"пані Світлани.
ОЛЯ
майже 12 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
Велике спасибі пані Світлані і її дочкам)))Відпочили просто супер)))Хороші умови для хорошого відпочинку)))До озера два кроки,Господиня намагалась вгодити всім можливим)))Велике спасибі за гостинність!!!!!!Ми приїдемо тільки до вас))))
Гості з котиком
майже 12 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
До пані Світлани попали випадково,повинні були бути в інших людей, та у них умови не підійшли.А у неї все сподобалося.Умови є на різний смак.Ми проживали у дерев'яному будиночку.Господиня дуже привітна і проста у спілкуванні,кожному намагається догодити.І що дуже важливо,до озера якихось 150 м.Обов'язково поїдемо до них ще!!!!Були у них 5 днів(20 липня повернулися).Так що пишу все по гарячих слідах.Дуже вдячні пані Світлані та її дочці Ліді за їхню гостинність.
Іра
майже 12 років тому
- Розташування – 5
- Чистота – 5
- Сервіс – 5
були у пані Світлани,задоволення сила-силенна,умови класні,все відповідає ціна-якість.Господиня привітна і старалась угодити всім чим можна!!!!Рекомендуєм усім,хто хоче класно відпочити і не затратити купу грошей!!!Ми поїдем до них ще))))Дякуєм за Ваші послуги!!!
Коротка адреса: https://shatsk.com/kvitka
