Оздоровчі чани та парна баня
16235 переглядівВолинська область, Шацький район, с. Мельники пров. Шкільний 1
+380 96 982 6766,
+380 98 622 7313.
Телефонуючи за вказаними телефонами, скажіть що ви з сайту shatsk.com
Оздоровчі чани та парна баня розміщені на території бази відпочинку "Весела оселя".
До ваших послуг:
- альтанки,
- мангали,
- автостоянка (10 машин),
- вуличні тренажери,
- винний погребок,
- гойдалки,
- гамаки,
- літній басейн з шезлонгами,
- спортивна площадка,
- дрова до мангалів,
- дитячий майданчик,
- рибалка.
До ваших послуг за окрему плату:
- проживання,
- харчування,
- парна баня (300 грн),
- чан (400 грн),
- прокат велосипедів,
- транспортні послуги.
До озера Пісочне та санаторію "Лісова пісня" - 2 км.
Купання у чанах на травах було відоме в Європі із давніх давен, чан наповнюють холодною водою, на дно кладуть камені. Під чаном розпалюють вогнище. Температура у чані підтримується на рівні до 40 °C (для витривалих клієнтів можна й до 45 °C). Одночасно в чані можуть паритися 6-8 людей. Травичка та вода окрім простого очищення організму, ще й чудово впливають на загальний тонус, добре тонізують шкіру та насичують її через відкриті пори необхідними мінералами, покращують дихання та роботу кровоносної системи.
Багато жінок, яким не байдужа їхня зовнішність, люблять купання в чані за те, що шкіра після цієї процедури стає пружною і еластичною, а також зменшується кількість жирових тканин.
Ми пропонуємо Вам відчути усі принади купання у чанах на собі і тоді Ви матимете змогу судити про все самостійно.
Ще з давніх часів парна лазня вважалася здравницею для організму людини. Уже по тому, скільки років вона не втратила своєї популярності, навіть в деякій мірі удосконалилася. Так ось, парна лазня приносить величезну користь. Всім відомо, що в лазні дуже висока температура і вологе повітря. Це допомагає нашій імунній системі справлятися зі своїм завданням. Також підвищує працездатність всіх м'язів організму. А найголовніше - сприяє поліпшенню обміну речовин і кровообігу. Разом з потом виводяться всі токсичні речовини, які накопичилися. Навіть часте дихання при високій температурі змушує легені краще виконувати свою основну функцію, забезпечувати організм киснем.
Яка ж лазня без віника? Віник може бути виготовлений з листя багатьох порід дерев. Наприклад, липа сприяє додатковому потовиділенню, в той же час, як дубовий віник не обпалює шкіру тіла. А березовий віник краще підходить і впливає на шкіру. Якщо віник сухий, тоді його потрібно правильно запарити. Спочатку просто обполоснути, а потім промити в теплій воді, а потім запарити в гарячій, потримавши при високій температурі. Після цього віник готовий до застосування.
«Поварившись» у котлі або попарившись у руській бані можна смачно пообідати, скуштувавши страви української кухні.