Ай справді, людині порібен відпочинок. 
Скільки б ми не змушували себе працювати, організм всерівно видасть команду ''стоп''. І лиш тоді ми задумуємось над тим, що потрібно відірватись від щоденної метушні та влаштувати собі релакс-days.

Щороку все більше й більше українців надають перевагу відпочинку на Шацьких озерах. Воно то й не дивно. Ви бачили які краєвиди відкриваються тут? Це щось надреальне. Ліси, озера, небо, яке вечорами грає різноманітними барвами. Хто побував тут раз, без роздумів повертається і ще. 

Серед лісових масивів та водоймищ Щацького краю розкинулось село Мельники. Зараз це доглянуте й прекрасне місце, де можна зупинитись на час вашої відпустки. 
Приїхавши сюди, ви можете винайняти житло у місцевих. Місця тут багато. Приватні садиби, котеджі, номери чи окремі будинки чекають на туристів з вікритими навстіж дверима. 

Місцевий ландшафт прикрашає озеро Пісочне, яке вже багато років милує людське око. 
Водоймище заходиться безпосередньо на території самого села Мельники. Озеро має незвичайну двоовальну форму. Вода в ньому кришталево чиста та має цілющі властивості, адже в її склад входять срібло та гліцерин.
Пісочне причаровує розкішними піщаними пляжами, запашним повітрям, насиченим ароматами соснової живиці. 
Озеро добре прогрівається, тому пірнувши у прозору воду, отримаєте надзвичайні відчуття, що ні з чим не зрівняєте. 
Попри берег на озерній воді плаває біле латаття, в очеретах гніздиться багато диких качок, а зранку можна побачити гордовитих білих лебедів.
По всій території пляжу є безліч атракціонів. Також тут є і кафешки, де дорослі можуть випити келих пива та посмакувати місцевою рибкою, зокрема вугром, який так прославив Шацький край, а для дітей тут є морозиво, хот-доги та інші смаколики. 

Прихильники активного відпочинку теж не будуть сумувати тут. Місцеві влаштовують різноманітні екскурсії, вело- та сафарі прогулянки. Також можна відчути себе підводним дослідником і пірнути з аквалангом у водну товщу місцевих озер. 

Ну і звичайно, куди ж без риболовлі. Риби у озері вистачає, тому чудова тиха охота із досить непоганим виловом вам гарантована. 

Восени тут починається грибний сезон. Якщо ви любитель поблукати лісом в пошуках чудернацьких ніжок із шапинками, приїжджайте у Мельники, зокрема у ліси, які є в цій місцевості.

Ну і звичайно ж не забуваємо про зимовий відпочинок у Мельниках. Ковзани та лижі можна взяти на прокат у місцевих, чи приїжджати зі своїми. Таким чином ви не тільки відпочинете від щоденних турбот, але й фізична нагрузочка з розминкою вам гарантована.